Events Log Track (3.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Operation
pl: Czynność

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Output Type
pl: Typ wyjściowy
