Events Log Track (3.1.0) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: About
ne: बारेमा
