Events Log Track (3.1.1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Format
ja: フォーマット

en: Path
ja: パス

en: Menu
ja: メニュー

en: Updated
ja: 更新

en: Statistics
ja: 統計

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Comment
ja: コメント

en: Filter
ja: フィルター

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Operation
ja: 操作

en: About
ja: アバウト

en: Select a type
ja: タイプ選択

en: Uses
ja: 機能

en: Workflows
ja: ワークフロー
