Events Log Track (3.1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Anonymous
nn: Anonym
