Events Log Track (3.1.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
