Events Log Track (3.1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни
