Events Log Track (3.1.3) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Operation
bg: Действие

en: Select a type
bg: Избери тип
