Events Log Track (3.1.3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Updated
he: עודכן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Operation
he: פעולה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Workflows
he: תהליכי עבודה
