Events Log Track (3.1.4) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: Menu
ml: മെനു

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
