Events Log Track (3.1.4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
