Events Log Track (3.1.5) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Logging
ca: Registre

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Operation
ca: Operació

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Workflows
ca: Fluxes de treball
