Events Log Track (3.1.5) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
