Events Log Track (3.1.7) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Logging
et: Logimine

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operation
et: Operatsioon

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Workflows
et: Töövood
