Events Log Track (3.1.10) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
