Events Log Track (4.0.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: File
mn: Файл

en: Format
mn: Бүтэц

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
