Events Log Track (4.0.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: File
fa: فایل

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Menu
fa: قائم

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Comment
fa: نظر

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
