Events Log Track (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа
