Events Log Track (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Menu
ro: Meniu

en: Updated
ro: Actualizat

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Filters
ro: Filtre

en: Operation
ro: Operație

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
