Events Log Track (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
