Events Logging (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Operation
af: Operasie

en: date
af: datum

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
