Events Logging (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Info
be: Інфармацыя

en: date
be: дата

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
