Events Logging (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
