Events Logging (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: date
bs: datum

en: Apply
bs: Primjeni
