Events Logging (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: date
eo: dato

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
