Events Logging (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Operation
is: Gerð

en: date
is: dagfesting

en: About
is: Um
