Events Logging (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Info
hy: Ինֆո
