Events Logging (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
