Events Logging (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
