Events Logging (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
