Events Logging (2.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: date
cy: dyddiad

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
