Events Logging (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: date
ca: data

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
