Events Logging (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: date
hr: datum

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
