Events Logging (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Info
ne: जानकारी

en: date
ne: मिति

en: About
ne: बारेमा
