Events Logging (2.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Info
sl: Podatki

en: date
sl: datum

en: About
sl: O modulu
