Events Logging (2.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
