Events Logging (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Database
sv: Databas

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Operation
sv: Funktion

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Info
sv: Information

en: Changed
sv: Ändrad

en: date
sv: datum

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
