Events Logging (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: date
ug: چىسلا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
