Events Logging (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Operation
ast: Operación
