Events Logging (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Database
uk: База даних

en: Custom
uk: Власний

en: Authored by
uk: Автор

en: Operation
uk: Дія

en: Info
uk: Інформація

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
