Events Logging (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
