Events Logging (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Database
cs: databáze

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: date
cs: datum

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
