Events Logging (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
