Events Logging (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: date
lv: datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
