Events Logging (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Database
ro: Bază de date

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Operation
ro: Operație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Info
ro: Informație

en: Changed
ro: Schimbat

en: date
ro: dată

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
