Events Logging (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Info
fa: اطلاعات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: date
fa: تاریخ

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
