Events Logging (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Database
hu: Adatbázis

en: Custom
hu: Egyéni

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Operation
hu: Művelet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Info
hu: Infó

en: Changed
hu: Módosítva

en: date
hu: dátum

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
