Events Logging (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Operation
jv: Operasi

en: date
jv: tanggal

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
