Events Logging (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Custom
gl: Personalizado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Info
gl: Información

en: Changed
gl: Cambiado

en: date
gl: data

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
