Events Logging (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: date
is: dagsetning

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
