Events Logging (8.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
